Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 400,00 zł
Kamizelka damska Seeland Therma - wszechstronna na każde warunki
Kod produktu: 405040032
Kamizelka damska Seeland Therma oferuje wszechstronną izolację gotową sprostać wszystkim warunkom polowania. Posiada panele z polaru Power Fleece, które zapewniają dopasowanie i elastyczność. Dzięki bocznym kieszeniom zapinanym na suwak i łatwej do spakowania konstrukcji, zapewnia ciepło w razie potrzeby i jest łatwa do przechowywania, gdy nie jest używana.
Kamizelka damska Therma to wszechstronny element ocieplenia zaprojektowany dla dian polujących w różnych warunkach. Idealnie nadaje się do noszenia na cebulkę, zapewniając dodatkowe ciepło w razie potrzeby, a przy wyższych temperaturach można ją łatwo spakować. Wersja damska posiada panele z polaru Power Fleece po bokach, co zapewnia bardziej dopasowany krój i większą elastyczność. Wyposażona w boczne kieszenie zapinane na zamek, kamizelka jest również łatwa do spakowania i przenoszenia w jej własnej kieszeni. To połączenie praktyczności i wygody sprawia, że diany są przygotowane na każdą pogodę bez zbędnego obciążenia, co czyni ją niezbędnym elementem wyposażenia dla wszechstronnych miłośniczek outdooru.
Cechy:
- lekka,
- izolacja z włókien syntetycznych,
- zapinana na suwak z przodu,
- kieszenie boczne zapinane na suwak,
- elastyczne panele po bokach,
- posiada możliwość spakowania do kieszeni.
Główny materiał: 100% poliester
Materiał wstawek kontrastowych: 100% poliester.
Podszewka: 100% poliamid.
Wyściółka: 100% poliester.
Rozmiary: XS-3XL
Kolorystyka: Grape leaf.
Warstwa: izolacja, warstwa zewnętrzna, warstwa środowa.
Sugerowany rodzaj aktywności: polowanie z podchodu, polowania zbiorowe, polowanie na ptactwo łowne na co dzień / outdoor.






24 miesiące
24 miesiące
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię