Darmowa dostawa od 400,00 zł
2020-09-01

Profesjonalne rękawice MacWet

Rewolucyjne rękawice znane na całym świecie nareszcie w Polsce.

MacWet to zaawansowana technologicznie rękawica zaprojektowana z myślą o stosowaniu jej w każdych warunkach pogodowych. Unikalny system Aquatec tworzy optymalny mikroklimat wokół dłoni, aby Twójj chwyt był jeszcze bardziej pewny.

Rękawice MacWet niczym druga skóra zapewnią Tobie czułość i zręczność. Czy to pot, czy woda lub wilgoć system Aquatec gwarantuje niezaburzony komfort pracy dłoni.

Marka MacWet jest synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Cieszy się uznaniem wśród wielu sportowców różnych dyscyplin. Idealnie rękawice te nadają się również do użytku codziennego.

Rękawice te dostępne są w dwóch rodzajach:

    • Climatec

    • Mikromesh.

Rękawice Climatec opracowane zostały z myślą o stosowaniu ich w czasie chłodniejszych, zimowych okresów. Wykonane są ze specjalnego materiału idealnie chroniącego przed zimnem, wiatrem i wodą.  Z tyłu dłoni wykończona jest polarem, co dodatkowo zwiększa komfort i zmniejsza straty ciepła.

Rękawica Climatec dostępna jest w 4 kolorach i 14 rozmiarach. Do wyboru jest też mankiet długi i krótki.

Rękawice Micromesh zaprojektowane są do noszenia w czasie ciepłych i upalnych dni. Zewnętrzna część rękawicy wykonana jest z mikro siateczki. Zwiększa to cyrkulację powietrza wokół dłoni, a pot lub wilgoć usuwane są na zewnątrz, aby jeszcze bardziej zwiększyć przyczepność.

 

Mikromesh dostępne są w 6 kolorach i 14 rozmiarach. Do wyboru pozostaje też długi i krótki mankiet.

 

W przypadku zapytań o charakterze hurtowym prosimy o bezpośredni kontakt pod telefonami:

+48 696 007 131, +48 94 365 66 12, +48 513 021 227 lub email: saspolska-info@hot.pl lub office@sas-prohunter.pl


 


pixel